Mass Effect: Andromeda na nowym teaserze

Mass Effect: Andromeda na nowym teaserze
Filmiki z gier Newsy PC PS4 XOne

Akcja przeniesie nas w daleką przyszłość.

BioWare oraz Electronic Arts wciąż niewiele mówią o oczekiwanym przez wielu graczy Mass Effect: Andromeda. Dostaliśmy jednak trwający ponad minutę teaser, ujawniający m.in., że opowiedziana w produkcji historia pozostawi daleko w tyle wydarzenia z poprzednich odsłon serii.

Odpalając tytuł przeniesiemy się o 600 lat wprzód, ponieważ tyle prawdopodobnie będzie trwała podróż naszych bohaterów z Drogi Mlecznej do tytułowej galaktyki Andromeda. Teaser pokazuje śmiałków (rodzeństwo Ryderów), które wyrusza właśnie na taką ekstremalną wycieczkę i po raz ostatni może nacieszyć się widokiem naszego niebieskiego globu.

Data premiery Mass Effect: Andromeda przypadkiem ujawniona?

W maju dowiedzieliśmy się, że premiera Mass Effect: Andromeda zostaje przesunięta na pierwszy kwartał 2017 roku. Twórcy gry nie podali jednak, kiedy konkretnie tytuł zostanie wydany na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Możliwe jednak, że data premiery nadchodzącej produkcji została przypadkiem ujawniona przez wydawnictwo Dark Horse, które zamierza wydać 21 marca przyszłego roku album The Art of Mass Effect: Andromeda.

Jak zaznaczono w opisie albumu (PrtSc poniżej), pojawi się on na rynku równocześnie z grą Mass Effect: Andromeda. Czyżby zatem 21 marca? Niewykluczone, choć jeszcze niepotwierdzone.

Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Mass Effect: Andromeda – gameplay wersji na PlayStation 4 Pro

EA podczas konferencji Sony pokazało Mass Effect: Andromeda. Zobaczyliśmy spory materiał prosto z rozgrywki, który dodatkowo był wzbogacony możliwościami PlayStation 4 Pro. Całość zaprezentowana została w rozdzielczości 4K, którą nowa wersja PlayStation 4 będzie obsługiwać.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie