Kupiliście już Marvel’s Spider-Man na PC? Przepłaciliście, bo Steam obniżył cenę gry

Marvel's Spider-Man. Steam obniżył cenę gry, mogliście przepłacić
Newsy PC

Marvel’s Spider-Man na PC dystrybuowany był w dość wysokiej cenie. Ktoś najwyraźniej się zreflektował, bo teraz grę kupimy taniej i to na Steam.

Przy okazji startu preorderów na PeCetową wersję popularnego Marvel’s Spider-Man dowiedzieliśmy się, że tytuł ma być… drogi. I to naprawdę drogi, bo cena nagle podskoczyła do 299 zł. I piszę „podskoczyła”, bo poprzednie konwersje gier z PlayStation mogliśmy na premierę kupić taniej. Dość powiedzieć, że wielu graczom się to nie spodobało.

I choć nie do końca wiadomo, kto postanowił się zreflektować, obecnie grę kupimy taniej. I to sporo taniej, bo aż 40 złotych, które teraz można wydać na przykład na burgera lub jego zdrowszy ekwiwalent (z napojem, no niech będzie). PeCetowa wersja popularnej gry z PS4 i PS5 dostępna jest aktualnie na Steam za 259 zł. Co ciekawe, na Epic Games Store wciąż kupimy ją za 299 zł. Dzięki, Valve!

Steam rekomenduje, aby gracze, którzy kupili preordery, dokonali zwrotu produktu. Aby tego dokonać, wystarczy szczegółowo wypełnić formularz i czekać na odpowiedź platformy. Konkretną instrukcję krok po kroku znajdziemy w tym miejscu. W ten sposób dostaniemy nasze pieniądze z powrotem i będziemy mogli nabyć preorder raz jeszcze, teraz w niższej cenie.

Spider-Man na PC zapowiada się wybornie nie tylko dlatego, że to wielki bestseller z PS4. To także edycja „remastered” i choć zmian nie będzie aż tak dużo, Sony i tak się nimi chwali. Wedle deweloperów tytuł ma zaoferować znacznie lepszy ray tracing na komputerach. Jeżeli interesują Was wymagania sprzętowe tytułu, polecam udać się pod ten adres.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie