Wiemy kiedy będzie można odpalić Marvel’s Spider-Man na PC. Przygotujcie się na premierę

Marvel's Spider-Man na PC z konkretną rozpiską czasową premiery
Newsy PC

Insomniac Games podzieliło się konkretnymi informacjami związanymi z premierą Marvel’s Spider-Man na PC. Tytuł zadebiutuje już za dwa dni.

12 sierpnia 2022 roku posiadacze maszyn klasy PC będą mogli po raz kolejny zanurzyć się w świat wykreowany oryginalnie dla graczy konsolowych. Po Death Stranding, Horizon Zero Dawn czy Days Gone przyszła pora na Marvel’s Spider-Man. Doceniony i niezwykle ciepło przyjęty przez graczy tytuł w wersji PC ma być piękniejszy, jak nigdy dotąd.

Insomniac Games opublikowało na Twitterze mapkę przedstawiającą konkretne strefy czasowe. Wyczytamy tam, w jakim regionie, o której godzinie można spodziewać się premiery. Nas interesuje czas dla Polski, czyli CEST. Zgodnie z grafiką, możemy spodziewać się uruchomienia gry już o godzinie 17:00 12 sierpnia 2022 roku.

Do premiery należałoby się jednak trochę przygotować, prawda? Otóż NVIDIA wydała niedawno nową wersję sterowników do swoich kart graficznych. Te dostępne są do pobrania m.in. z aplikacji GeForce Experience. Aktualizacja ma zapewnić nam lepsze korzystanie z dobrodziejstwa ray tracing. Do tego jest także poprawione DLSS oraz szereg mniejszych lub większych usprawnień wydajności i samej grafiki.

Przy okazji warto przypomnieć, że to też ostatni moment na zwracanie gry, jeżeli kupiliście ją wcześniej w przedsprzedaży za „wyższą kwotę”. Steam się zreflektował i obniżył wymaganą cenę. Niedawno wyciekły też nowe screeny z PeCetowej wersji – na pewno jest ładnie.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie