Niedługo zagrasz w Marvel’s Spider-Man nawet w pociągu lub w parku

Spider-Man
Newsy PC

Insomniac Games ma świetną wiadomość dla graczy, którzy nie grali jeszcze w Marvel’s Spider-Man, a dużo podróżują, lubią miło spędzać czas w komunikacji miejskiej lub po prostu chcą grać w ulubione gry wideo poza domem.

Nie, Sony niestety nie zapowiedziało nowego PSP. Insomniac potwierdziło za to, że Spider-Man otrzymał status Steam Deck Verified co oznacza, że gra zadziała na przenośnym komputerku gamingowym od Valve bez większych problemów. Co prawda raczej nie ma co liczyć na najwyższą jakość, ale ważne, że produkcja będzie kompatybilna ze sprzętem.

Warto też przypomnieć, że cena Marvel’s Spider-Man na Steam została niedawno znacznie obniżona. Nie wiadomo, czy powodem zmiany jest błąd przy ustalaniu wcześniejszej ceny, czy raczej liczne głosy graczy krytykujących port kilkuletniej gry wyceniony na 299 złotych, ale teraz zapłacimy kilkadziesiąt złotych mniej.

A jak już zrobiłem Wam chrapkę na mobilnego Spider-Mana, ale nie macie jeszcze swojego Steam Decka, to mam dobrą wiadomość: Valve potwierdziło, że produkcja urządzenia znów przyspieszyła. Jeśli złożyliście już rezerwację, to do końca roku powinniście otrzymać możliwość zamówienia Decka.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie