Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Marvel’s Avengers – otwarta i zamknięta beta startuje w sierpniu. Znamy dokładne daty

Square Enix wyjawiło dokładne terminy rozpoczęcia testów beta Marvel’s Avengers na poszczególnych platformach. Produkcję będzie można wypróbować już w następnym miesiącu.

Fani gry z Iron Manem, Hulkiem i innymi superbohaterami otrzymają MA do testów w sierpniu. Zainteresowani powinni zapisać sobie w notesach trzy daty.

Jako pierwsi – bo już 7 sierpnia – tytuł do wypróbowania dostaną właściciele PS4, którzy zdecydowali się zakupić Marvel’s Avengers w przedsprzedaży. Tydzień później, bo 14 sierpnia, ruszy otwarta beta na PlayStation 4 i zamknięta dla posiadaczy pre-ordera na PC i Xboksa One. Z kolei 21 sierpnia zagrają wszyscy pecetowcy i konsolowcy.

Zgodnie z tym, w kwestii testów wyjawił dyrektor kreatywny tytułu Shaun Escayg, fani dostaną do wypróbowania głównie fragment kampanii i kilka misji co-op. Więcej szczegółów na ten temat poznamy podczas drugiej odsłony wydarzenia War Table, która planowana jest na 29 lipca o 19:00 czasu polskiego.

Marvel’s Avengers pojawi się 4 września 2020 roku jednocześnie na PlayStation 4, Xbox One, komputerach PC, a także w usłudze Stadia.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się