Data premiery Mario + Rabbids Sparks of Hope oficjalnie ujawniona. Zagramy niedługo

Mario + Rabbids Sparks of Hope - data premiery ujawniona
Newsy Switch

Nintendo przy okazji najnowszego pokazu Direct Mini wreszcie ujawniło oficjalną datę premiery Mario + Rabbids Sparks of Hope. Wyczekiwana produkcja Ubisoftu zadebiutuje w październiku.

Datę premiery wyznaczono dokładnie na 20 października. Ubisoft już wcześniej wskazywało, że tytuł ukaże się jeszcze w tym roku, ale dopiero teraz ujawniono konkretny termin, w którym produkcja trafi na rynek.

Gra będzie dostępna rzecz jasna tylko i wyłącznie na konsoli Nintendo Switch i nie pojawi się na żadnej innej platformie.

Na pokazie ujawniono też świeżutkie materiały z gry. Rozgrywka prezentuje się świetnie, a oprawa uległa zauważalnej poprawie względem poprzedniej odsłony Mario + Rabbids. Jest bardzo ładnie, kolorowo i klimatycznie.

Fani Mario + Rabbids Kingdom Battle zdecydowanie mają na co czekać. Sparks of Hope zapowiada się na porządną kontynuację bardzo udanej gry, która pokazała, że z połączenia deweloperów Ubisoftu i postaci ze światów Nintendo może wyjść coś bardzo dobrego. Jako fan Kingdom Battle nie mogę się doczekać premiery, choć mam też nadzieję, że twórcom udało się wprowadzić do formuły rozgrywki kilka większych urozmaiceń. Niby jeszcze więcej tego samego nie brzmi tak źle w przypadku dobrych gier, ale jednak przydałby się powiew świeżości.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie