Mapa Need for Speed podzielona na sześć dzielnic, a w nich…

Ventura Bay przywita nas zarówno szerokimi ulicami ciągnącymi się przez miasto, jak i wąskimi dróżkami oplatającymi górskie szczyty.

Na oficjalnej stronie Need for Speed opublikowano ciekawe informacje dotyczące świata gry. Twórcy szykują dla nas sześć dzielnic, różniących się od siebie m.in. zabudową. Oprócz opisu poszczególnych miejsc możemy spojrzeć na screeny lokacji, więc nie zapomnijcie zajrzeć do galerii na końcu tej wiadomości!


Need for Speed – dzielnice Ventura Bay:

  1. Burnwood – w tej dzielnicy znajduje się nasz garaż. Śródmiejskie drogi łączą ze sobą biurowce i budynki usługowe, na obrzeżach zaś znajdują się tereny przemysłowe i węzeł kolejowy, stanowiące dogodną alternatywę dla tych, którzy pragną pojechać gdzieś z dala od ciasnych, miejskich uliczek. Na północy znajduje się Los Sol z charakterystycznym mostem, a także Beckenholl, skąd niedaleko do malowniczej dzielnicy Crescent Mountains – czytamy na stronie Need for Speed.
  2. Crescent Mountains – długie, szerokie szosy zaprowadzą nas prosto w góry, skąd rozciąga się piękna panorama na miasto. Jadąc na północ trafimy do Granite Springs, gdzie znajduje się pomnik oraz most. Kontynuując podróż dotrzemy w końcu do Weid Canyon i tamtejszej tamy. Ponieważ jednak nie można bez końca jechać pod górę, czeka na ciebie seria szerokich dróg ciągnących się w dół. To miejsce w sam raz dla tych, którzy mają ochotę palić gumy i zdobyć trochę punktów REP za styl – zaznaczają twórcy gry.
  3. Royal Park – największa dzielnica mieszkaniowa w Ventura Bay, słynąca przede wszystkim ze strefy biznesowej i wieżowców.
  4. South Port – przemysłowe centrum Ventura Bay z wąskimi uliczkami. Główne punkty dzielnicy to kompleks petrochemiczny VB oraz port San Pedro. Jest tutaj również komenda główna policji, więc jeśli ktoś chce pozaczepiać gliniarzy, niech od razu uderza w to miejsce.
  5. El Rey – górzysta dzielnica położona w zachodniej części miasta. Zobaczymy tutaj piękne widoki oraz wodospad Castle Hill.
  6. Franklin Terrace – swoje siedziby posiada tutaj wiele przedsiębiorstw elektronicznych, takich jak BBA Industries. Szerokie drogi łączą Apollo Heights z Harbor View, zaś trasa szybkiego ruchu, dająca możliwość szybkiego dotarcia na północ, południe i zachód, zapewnia dogodny dostęp do innych obszarów Ventura Bay – wyjaśnia deweloper.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

240 Shares
Share240
+1
Tweet