Kultowa Mafia za darmo. Grę odbierzemy już niedługo

Mafia do odebrania za darmo. Kultowa gra w prezencie
Newsy

Oryginalna Mafia z 2002 roku (jak na swoje lata) wciąż trzyma się całkiem nieźle i jest ceniona przez wielu graczy na całym świecie. Produkcja nieistniejącego już studia Illusion Softworks niedługo będzie dostępna do odebrania całkowicie za darmo.

Gra będzie dostępna do zgarnięcia na platformie Steam od 1 do 5 września. Jeśli odbierzecie grę raz, zostanie ona w Waszej bibliotece już na zawsze.

A odebrać warto, nawet jeśli bardzo udany remake macie już za sobą. Oryginalna Mafia to świetna produkcja, która pomimo wielu lat na karku wciąż oferuje bardzo dobrą historię i wyborny klimat. Choć oczywiście nadgryzł ją ząb czasu, wciąż potrafi urzec i wciągnąć na wiele godzin.

Na kolejną odsłoną gangsterskiej serii najpewniej przyjdzie nam sporo poczekać. Plotki mówią, że sequel znajduje się już w produkcji, jednak przygotowujące go studio miało wpakować się w drobne tarapaty. Przez zespół Hangar 13 przeszła fala zwolnień, która miała dotknąć około 50 osób. Jeśli Mafia 4 powstaje, jej premiera może być odległa o parę ładnych lat.

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie