Mafia III – do czego przydadzą się współpracownicy Lincolna Clay’a?

Mafia III – do czego przydadzą się współpracownicy Lincolna Clay’a?
Filmiki z gier Newsy PC Polecamy PS4 XOne

Nowy zwiastun wszystko wyjaśnia.

Studio Hangar 13 oraz wydawca 2K Games prezentują kolejny filmik traktujący o świecie Mafia III i zasadach w nim panujących.

Przejmując kontrolę nad kolejnymi dzielnicami Nowego Bordeaux, będziemy mogli przekazać je pod zarządzanie jednemu z naszych poruczników. W zależności od decyzji, zyskamy na danym terenie określone korzyści.

Cassandra ma wpływy w centrali telefonicznej, zatem jednym telefonem może pozbawić cały dystrykt łączności na określony czas. W efekcie policja nie będzie mogła wezwać posiłków oraz informować innych funkcjonariuszy o naszej pozycji. Thomas Burke to z kolei facet, który może w dowolne miejsce oraz o dowolnej porze dnia i nocy zorganizować nam wymarzone auto. Kontakty Vito przydadzą się natomiast, kiedy będziemy potrzebowali natychmiastowego wsparcia. Wystarczy skontaktować się z nim, by zaraz podjechała grupka mafiozów uzbrojonych po zęby. Ponadto Vito ma kontakt do lekarza, zatem skorzystamy z medykamentów podciągających nasze zdrowie.

Zapraszamy do oglądania (w opcjach filmiku możecie włączyć polskie napisy) i przypominamy, że Mafia III zadebiutuje już 7 października na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Mafia III i brutalny pokaz siły

Studio Hangar 13 oraz wydawca 2K Games częstują nas świeżym materiałem z Mafia III, ponownie skupiając się na temacie strzelania, obijania pyska i innych brutalnych sposobach likwidowania przeciwników.

Trzeba przyznać, że poczciwa twarz Lincolna Clay’a będzie się śniła jego wrogom po nocach, jeśli tylko zdołają przeżyć starcie z tą machiną do zabijania. Broń biała, pięści, pistolety, karabiny i snajperki – tutaj wszystko idzie w ruch.

Mafia III – ten facet ma talent do przemocy, czyli Lincoln Clay i różne sposoby wykańczania wrogów

Studio Hangar 13 oraz wydawca 2K Games publikują kolejny zwiastun Mafia III, tym razem skupiając się na tym, co tygryski lubią najbardziej – broni palnej, białej oraz materiałach wybuchowych.

Lincoln Clay będzie mógł korzystać ze sporego arsenału broni, w którą zaopatrzy się na czarnym rynku. Będą zarówno głośne karabiny jak i cichutkie pistolety z tłumikiem, snajperka oraz coś do bezpośredniego likwidowania przeciwników. Jeśli nie zależy nam na dyskrecji, można wszystko wysadzić w powietrze korzystając z materiałów wybuchowych.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie