Mafia Remake

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Mafia: Edycja Ostateczna dostała fabularny zwiastun

Na pokazie Gamescom 2020 pojawili się również gangsterzy z Lost Heaven i wytłumaczyli, o co w tym całym strzelaniu chodzi. Oto nowy fabularny zwiastun tytułu Mafia: Edycja Ostateczna.

„Witaj w rodzinie” – takimi słowami kończy się fabularny trailer odświeżonej Mafii. A co było wcześniej? Zobaczcie sami na poniższym filmiku. Nie zdradzając za wiele zacytujemy za deweloperem: Przypadkowo wplątany w sprawy mafijne Tommy Angelo wkracza do świata zorganizowanej przestępczości. Początkowo nie chce mieć nic wspólnego z rodziną Salieri, ale zyski wydają się być zbyt duże, by można je było zignorować.

Choć to zwiastun fabularny, to nie do końca przegadany i możemy na nim zobaczyć również wartką akcję, a komu mało, niech zajrzy do naszej wczorajszej wiadomości, gdzie znalazło się 100 minut gameplay’u z Mafia: Edycja Ostateczna.

Data premiery Mafia: Definitive Edition jest wyznaczona na 25 września. Remake pojawi się wówczas na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się