Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Seks i okultyzm we wrześniu w Lust from Beyond. Polska gra z datą premiery

Movie Games ogłasza datę premiery swojego nowego horroru psychologiczno-erotycznego. Jest również świeżutki trailer Lust from Beyond.

Movie Games informuje, że pierwszoosobowy psychologiczny horror z odważnymi motywami okultystycznymi i erotycznymi, Lust from Beyond, zadebiutuje 24 września tego roku na PC. Aby uczcić to ogłoszenie, otrzymaliśmy poniższy zwiastun gry.

Akcja Lust from Beyond rozgrywa się w pokręconym świecie inspirowanym twórczością Lovecrafta, Gigera i Beksińskiego. Przenosimy się do zamieszkanej przez kultystów krainy Lusst’ghaa – tego samego uniwersum, które odwiedziliśmy we wcześniejszej produkcji Movie Games Lust for Darkness. Nowa produkcja, jak podkreślają twórcy, nie będzie jednak klasyczną kontynuacją. Powstaje coś zupełnie nowego, choć osadzonego w tym samym otoczeniu.

Lust from Beyond to horror psychologiczny z elementami erotyki i okultyzmu. Główny bohater, Victor Holloway to antykwariusz nękany niepokojącymi wizjami krainy pełnej rozkoszy i bólu. Poszukiwania źródła tych halucynacji doprowadzają go do Kultu Ekstazy, którego członkiem postanawia zostać. Zagłębiając się w struktury Kultu, główny bohater powoli zaczyna odczuwać deficyt satysfakcji płynącej z ziemskich uciech. Skupiając się na urzekających wizjach, Victor odnajduje w sobie dar, który pozwala mu wraz z innymi kultystami podjąć próbę dostania się do Lusst’ghaa – Krainy Rozkoszy, znajdującej się poza granicami rzeczywistości.

Na Steam dostępne jest demo Lust from Beyond. Znajdziecie je w tym miejscu, lecz żeby zobaczyć kartę gry, musicie się wcześniej zalogować na swoje konto Steam.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się