Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Ekscytujące plotki dotyczące serialu Lucyfer. Pogłoski sugerują jaka postać zginie

Najpewniej bohater znany z serialu Lucyfer nie wystąpi w 6 sezonie. Wskazuje na to kilka kwestii.

Uprzedzamy, że informacje, które znajdziesz w tekście mogą być uznane za SPOILER. Jeśli nie chcesz wiedzieć absolutnie nic na temat fabuły przyszłych sezonów, nie czytaj dalszej części posta. Zostałeś ostrzeżony.

Nie boisz się spoilerów? W takim razie zapraszamy do lektury.

Lauren German, która w serialu Lucyfer, wcieliła się w detektyw Chloe Decker najpewniej nie pojawi się w 6 sezonie. Lauren dotychczas nie uczestniczyła w zdjęciach, co zaskoczyło wielu entuzjastów serialu.

Dodajmy do tego fakt, że aktorka wspominała o przeprowadzce. Poza tym jak poinformowała Lesley-Ann Brandt (grająca Mazikeen) jedna z głównych postaci ma zginąć w najbliższych odcinkach. Plotki wskazują, że za śmierć może odpowiedzialny być Michael, będący bratem bliźniakiem Lucyfera. Rzeczywistość zweryfikuje prawdziwość przedstawionych tez.

Serial opowiada o upadłym aniele (kiedyś Samaelu), który władał piekłem. Aby urozmaicić swoje monotonne życie, Lucyfer przenosi się na ziemię, a dokładnie do Los Angeles.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się