Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Lucyfer żegna się z widzami. Tom Ellis po 6 sezonie nie zamierza grać w serialu na Netflix

Czas powiedzieć do widzenia serialowi Lucyfer, emitowanemu na platformie Netflix.

Odtwórca głównej roli poinformował, że nie mamy co liczyć na spin-offy czy dodatkowe odcinki. Miłośnicy serialu muszą liczyć się z tym, że szósty sezon będzie finalnym. Tom Ellis stwierdza, że zakończenie jest końcem wieńczącym dzieło i doskonale bawił się na planie. Jego podróż z Lucyferem dobiegła końca i nie chce dłużej wcielać się w rolę diabła.

Widzowie nie powinni jednak ronić łez, przed nimi jeszcze wiele epizodów, które nie były emitowane. Druga część sezonu piątego, ukaże się w pierwszym lub drugim kwartale 2021 roku. Szósta część serii pojawi się najpewniej w 2022 roku. Póki co pozostało do nakręcenia jeszcze 10 odcinków.

Serial Lucyfer opowiada o znudzonym egzystencją władcy piekieł, który postanawia opuścić zaświaty i przenieść się do Los Angeles. Wykorzystuje swoje nadprzyrodzone moce, by pomóc policji w rozwikłaniu zagadki kryminalnej. Zmienia tym samym swoją nieprzychylną opinię na temat gatunku ludzkiego.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się