Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Lords of the Fallen 2 – CI Games potwierdza nowe informacje o grze

Na Lords of the Fallen 2 jeszcze trochę sobie poczekamy. CI Games potwierdziło kilka nowych informacji o grze i termin premiery.

Pierwsze Lords of the Fallen było jedną z najlepszych gier w repertuarze CI Games, choć wciąż było jej daleko do miana wybitnej. Gra czerpała garściami z serii Dark Souls, ale oferowała przy tym kilka nowych rozwiązań.

Sequel produkcji ma dość wyboistą historię produkcji. Prace nad nim przechodziły z rąk do rąk i w końcu (oby ostatecznie) spoczęły na studiu Hexworks.

Prezes CI Games – Marek Tymiński – wypowiedział się na temat kontynuacji jednej z najważniejszych gier w historii polskiego studia.

Lords of the Fallen 2 jest największym projektem w historii spółki CI Games. Poprzednia gra była w pełni wycenionym i całkowicie funkcjonalnym wydaniem i podchodzimy do kolejnej z jeszcze większą skalą. Kontynuacja (LotF – przyp. red. ) przeniesie markę na grunt dark fantasy i zaoferuje odświeżony oraz wymagający system walki.

– komentuje prezes CI Games, Marek Tymiński

LotF 2 ma zadebiutować w 2022 roku. Twórcy mają więc jeszcze trochę czasu na dokończenie projektu. Zdecydowanie się na dark fantasy to zdecydowanie dobry krok i jeśli produkcja zaoferuje graczom spore wyzwanie, to może fani gier soulslike zyskają nowe studio, którym warto się interesować.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%