Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera na zwiastunie

W reżyserskiej wersji trailera Ligi Sprawiedliwości Zacka Snydera, w tle przygrywa Hallelujah.

Być może niektórzy z Was mieli okazję zobaczyć zwiastun w sieci kilka dni temu, ale filmik zniknął tak szybko jak się pojawił. Jak się okazuje doszło do naruszenia praw autorskich utworu Leonarda Cohena, całe szczęście sprawę wyjaśniono a zwiastun powrócił.

Zack Snyder musiał porzucić pracę nad pierwowzorem z powodów rodzinnych (jego córka popełniła samobójstwo). Widowisko zostało więc dokończone przez Jossa Whedona. Snyder uporawszy się z problemami osobistymi, postanowił wydać rozszerzoną edycję filmu o superbohaterach. Pojawią się w niej m.in. nowe sceny z Jokerem, którego ma zagrać Jared Joseph Leto, a także dodatkowe fragmenty produkcji z Amazonkami i matką Supermana. Rozbudowany został także wątek Cyborga.

Na ekranie zobaczymy takie sławy jak: Ben Affleck (Batman), Henry Cavill (Superman), Gal Gadot (Wonder Woman), Ezra Mille (Flash) czy Jason Momoa jako Aquaman. Film ma zostać podzielony na cztery odcinki, które obejrzymy w 2021 roku na platformie HBO Max. Gdy zostaną wyemitowane, twórcy wypuszczą całość, łączącą wszystkie epizody.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się