Kultowy Tetris powraca. Znamy szczegóły

Kultowy Tetris powraca. Znamy szczegóły
Filmiki z gier Newsy PS4

Produkcja będzie dostępna wraz z VR.

Już 9 listopada 2018 roku odbędzie się oficjalna premiera gry Tetris Effect na PlayStation VR. Najnowsze dzieło Monstars Inc. i Resonair, to kolejna produkcja zespołu, po świetnie przyjętym Rez Infinite.

Gracze będą mogli powrócić do jednej z najbardziej popularnych gier logicznych na świecie. Dzięki całkowicie nowej mechanice “Strefy”, możliwe będzie zatrzymanie czasu, co umożliwi wyjście z ciężkiej sytuacji, albo zdobycie dodatkowego podświetlenia linii, w celu otrzymania dodatkowych nagród. Kolejną innowacją będzie ponad 30 różnych scen, z pośród których każda będzie mieć własną muzykę, efekty dźwiękowe, styl graficzny i tło, ewoluujące podczas gry.

Dzięki możliwością jakie daje PlayStation VR grę będzie można zobaczyć, poczuć i usłyszeć tak, jak nigdy wcześniej. Czyżby Tetris miał zostać przeniesiony na nowy poziom? Zerknijcie na zwiastun poniżej.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie