Kultowe mapy w Call of Duty: Modern Warfare 3. Rodem z klasycznej odsłony

Call of Duty: Modern Warfare III - przez PS4 beta została zalana hakerami
Newsy PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Najnowsza odsłona serii Call of Duty: Modern Warfare III chce zachęcić graczy powrotem do przeszłości. Zaprezentowano odświeżone mapy z kultowej, drugiej odsłony oryginalnej trylogii. Granie na emocjach czy ciekawy zabieg?

Deweloperzy ze studia Sledgehammer Games poinformowali, że w najnowszej grze ich autorstwa pojawi się aż 16 kultowych map trybu multiplayer. Mowa oczywiście o poziomach niemal żywcem wyjętych z uwielbianej gry z 2009 roku. Druga część Modern Warfare miała ogromny wpływ na całą serię, a teraz gracze będą mogli ponownie zmierzyć się na klasycznych mapach.

Te zostały oczywiście odpowiednio odświeżone, a w grze pojawią się też znane wszystkim bronie. Stare, choć nowe lokacje możecie zobaczyć na poniższym materiale wideo:

Będzie zatem znana i lubiana mapa Highrise, chociaż niektórzy wolą Rust — też będzie. W grze znajdzie się oczywiście Skidrow, Derail czy Favela i kilka innych. Będą one dostępne już na samym starcie, co z pewnością spotka się z uznaniem fanów. Twórcy dodadzą kolejne mapy w wyniku aktualizacji nieco później.

Czekacie na nową odsłonę Call of Duty? Trzeba przyznać, że tegoroczna premiera nijak ma się do oczekiwań przejawianych przez graczy rok temu. Nadchodzącej grze zdecydowanie brakuje hype’u, który jest przecież tak istotnym elementem serii. Czy formuła się wyczerpała? Niekoniecznie. Faktem jednak jest, że mistrzami serii CoD są goście z Infinity Ward, a tegoroczna odsłona… Cóż, oby nie była zła.

Dawid Szafraniak
O autorze

Dawid Szafraniak

Redaktor
Pierwsze growe szlify zbierał jeszcze w erze PS1, aby później zapoznawać się z kolejnymi wcieleniami japońskiej konsoli, skosztować Xboksa i Switcha. Ostatecznie najbardziej lubi PC, a ostatnio nawet i granie w chmurze. Królują u niego FPS-y, gry akcji nieczęsto górujące nad filmami i tytuły wyścigowe, które podobno #nikogo. Święta Trójca gamingu? Pierwsze Modern Warfare, seria Mass Effect i Uncharted. Bez tego nic nie miałoby sensu. Poza grami lubi planować kolejne podróże i chwytać za aparat fotograficzny podczas meczów piłki nożnej.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie