Nie wyszło nawet Modern Warfare III ani CoD 2024, a już mamy przecieki o Call of Duty 2025

Call of Duty 2025 - są już pierwsze przecieki o grze Treyarch
Newsy PC PS5 Xbox Series

Modern Warfare III jeszcze nie wyszło. O Call of Duty 2024 jeszcze w zasadzie nic nie wiemy. Pojawiły się na to przecieki o CoDzie 2025.

Modern Warfare III wychodzi w tym roku i wygląda na to, że po raz pierwszy w historii serii dostaniemy bezpośrednią kontynuację podcyklu rok po premierze poprzedniej części. Do debiutu jeszcze trochę jest, ale w internecie już teraz mówi się o Call of Duty 2025. Nie, to nie literówka – nie mówię o CoD 2024, a jeszcze kolejnej odsłonie.

CharlieIntel znany z tego, że wiele wie o Call of Duty, pokusił się o przedwczesne zdradzenie nowych informacji. CoD zaplanowany na 2025 rok ma powstawać nieco w stylu Modern Warfare III. Gra prawdopodobnie będzie kontynuacją odsłony z 2024 roku. Jakby tego było mało, w trybie multiplayer pojawią się odświeżone wersje map z Black Ops 2.

Informacje te potwierdzają również inni internauci obeznani w planach Activision – bob. i MW2 OG. Wszyscy twierdzą, że “CoD 2025 będzie jak MWIII, ale dla CoD’a 2024 od Treyarch”. Zgodnie z poprzednimi przeciekami, kolejne Black Ops miało ukazać się w tym roku, ale zamiast niego postanowiono wydać MWIII, a dopiero później nową część serii Treyarchu. Jeżeli wierzyć niedawnym pogłoskom, gra będzie toczyć się w trakcie I wojny w Zatoce Perskiej w latach 90. Co więcej, ponoć powstaje także samodzielna gra Zombie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie