Nowy hit wśród koreańskich seriali na Netfliksie. Oto All of Us Are Dead

chłopak ukrywa się przed grupą zombie na szczycie regałów w bibliotece
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale

Koreańskie seriale na Netflix cieszą się niesłabnącą popularnością. Po świetnym Squid Game rekordy bije All of Us Are Dead.

Apokalipsa zombie po koreańsku zadebiutowała na platformie pod koniec stycznia i już teraz możemy mówić o kolejnym fenomenie azjatyckiej kultury. Zaledwie trzy dni wystarczyły, by tytuł wzbił się na 1. miejsce najpopularniejszych seriali nieanglojęzycznych. Łącznie na całym świecie All of Us Are Dead oglądano przez blisko 125 milionów godzin.

Jeśli przez kolejne tygodnie popularność tytułu się utrzyma, serial będzie miał duże szanse, aby znaleźć się w TOP 10 najpopularniejszych premier wszech czasów. Takie zestawienie przygotowywane jest na podstawie wyników oglądalności w ciągu 28 dni od debiutu na platformie. All of Us Are Dead ma zatem 25 dni (uwzględnianych według statystyk), by znaleźć się w pierwszej dziesiątce i jak na razie na to właśnie się zanosi.

Trudno jak na razie przewidzieć, czy produkcji uda się choćby zbliżyć do wyników poprzedniego hitu, czyli Squid Game. To właśnie ten tytuł bowiem mocno przyczynił się do swoistego boomu na koreańskie seriale na Netflix. W ciągu pierwszych 28 dni Squid Game widzowie oglądali łącznie przez 1 650 450 000 godzin. To wynik, który naprawdę trudno pobić, jednak kto wie; może jesteśmy świadkami kolejnego popkulturowego fenomenu związanego z produkcjami z Korei Południowej?

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie