Kontrowersyjny zwiastun Assassin’s Creed: Odyssey nie stroni od ku*, chu* i innych ciekawych zwrotów

Tylko dla widzów o mocnych nerwach.

Premiera Assassin’s Creed: Odyssey tuż tuż i chyba nikt nie przewidział, że twórcy zapowiadając luźne podejście do gry (o czym pisaliśmy tutaj), podejdą do tematu aż tak… luźno. Oto bowiem ukazała się kolejna reklama, którą w przeciwieństwie do ostatniej, tym razem możemy “podziwiać” w polskiej wersji językowej. Wersji pełnej słów na literkę k, ch, i innych im podobnych. Z resztą zobaczcie sami. Nie przedłużamy, bo wiemy, że już nie możecie się doczekać:

Kontrowersyjny trailer Assassin’s Creed: Odyssey w wersji polskiej

Prawda że ciekawie? Najwyraźniej skromny marketing Ubisoftu poszedł w odstawkę i studio przestało się (bierzemy przykład z… lepszych(?)) w tańcu pier…niczyć. Choć w zwiastunie pełno jest bluzg to trzeba przyznać, że niesie on dosadne przesłanie: porzuć ciepłe kapcie i wybierz życie wojownika. Jeśli jeszcze ktoś miał wątpliwości co do słów Ubisoftu o tym, że Assassin’s Creed: Odyssey nie będzie grą poważną, to już chyba wie co studio miało na myśli.

Ciekawe tylko, czy to już koniec kontrowersji. Coś nam mówi, że jednak niekoniecznie…

Ewelina Stoj

Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.