Ewelina Stoj

Bardziej od konkretnych gatunków ceni sobie kiedy gra ma "duszę" i pouczający przekaz. Nieco osamotniona w męskim świecie ruchomych pikseli próbuje udowodnić światu, że gry to także sztuka.

0 komentarzy

Assassin’s Creed: Odyssey nie będzie poważne. Jest też nowy trailer telewizyjny

Twórcy gier AAA tworzą je zbyt na poważnie. Assassin’s Creed: Odyssey będzie inne.

Jeśli chodzi o Ubisoft, to ich produkcje niekoniecznie należą do najpoważniejszych. Ale to dobrze. Nic nie smuci tak, jak kolejna do bólu poważna gra bez szczypty humoru. W dzisiejszej porcji wiadomości o Assassin’s Creed: Odyssey, którego premiera już tuż tuż, znajdzie się nowa reklama telewizyjna oraz oświadczenie Ubisoftu dotyczące właśnie powagi (nie)zawartej w grze.

Assassin’s Creed: Odyssey – gra pełna humoru

W ubiegłym tygodniu informowaliśmy o tym, że nowy Assassin’s Creed jest już w złocie, co oznacza, że prace nad grą zostały ukończone. Premiera odbędzie się za niespełna miesiąc, toteż twórcy tu i ówdzie podrzucają jeszcze smakowite kąski dotyczące gry. Tym razem twórcy przyznali, że w grze będzie cała masa śmiechu – pomimo odwzorowania historii antycznej Grecji nie wszystko będzie tu pokazane na serio. Wielu twórców gier AAA traktuje swoje produkcje bardzo poważnie i ostatecznie panuje w nich ponury nastrój – mówi MacCoubrey z Ubisoftu. Ostatecznie w Assassin’s Creed: Odyssey prócz humoru i euforii będzie jeszcze sporo miejsca na emocje i chwile depresji.

Assassin’s Creed: Odyssey – nowy trailer telewizyjny

Assassin’s Creed: Odyssey zadebiutuje na PC, PlayStation 4 i Xbox One dokładnie 5. października, a poniżej znajdziecie już najnowszy trailer gry, reklamujący ją w telewizji.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%