Konsole w Lidlu. Sklep z ofertą dla retro graczy

Biedronka od czasu do czasu organizuje promocje na gry. Teraz także i Lidl próbuje dotrzeć ze swoją ofertą do sympatyków elektronicznej rozgrywki.

Od poniedziałku 9 grudnia w sklepach Lidl pojawią się dwie retro konsole:

SEGA Mega Drive to ulepszona wersja klasycznego urządzenia SEGA Genesis. Oryginalna konsola debiutowała w 1988 w Japonii, rok później w Ameryce Północnej, a reszta świata mogła ją kupić od listopada 1990. W ofercie Lidla urządzenie będzie dostępne z dwoma padami. Konsola ma 40 wbudowanych gier (m.in. Gunstar Heroes, Comix Zone Altered Beast).

Atari to odświeżona wersja Atari 2600 z 1977 roku. Konsolę kupimy z dwoma joystickami. Atari zaoferuje prawie trzykrotnie więcej gier niż SEGA, bo aż 110 (m.in. Space Invaders, River Raid Asteroids).

Obydwa urządzenia będą objęte 2-letnią gwarancją. Każde z nich podłączymy do telewizora za pomocą kabla HDMI (jest w zestawie).

Zarówno pierwsza, jak i druga konsola kosztuje niecałe 300 zł. Oferta jest więc atrakcyjna dla każdego, kto lubi retro granie i nie ma jeszcze takiego sprzętu. Szczególnie warta uwagi jest SEGA Mega Drive – to jedna z najlepszych technicznie wykonanych konsol retro w wydaniu “mini” (użytkownicy chwalą sobie przede wszystkim jakość materiałów, z jakich została wykonana – oraz samą jakość emulacji).

.