Konami wierzy, że seria PES za kilka lat prześcignie FIFA

0 komentarzy

Japoński producent nie chce pozostać w cieniu amerykańskiego giganta.

Konami wierzy, że PES będzie lepszą produkcją od FIFA i to w ciągu najbliższych kilku lat. Producent chce powrócić na pozycję lidera.

W rozmowie z serwisem MCV, product manager z Konami Adam Bhatti stwierdził, że seria PES zaczyna zmniejszać dystans do FIFA.

Musimy utrzymać zmniejszający się dystans. Za kilka lat zostaniemy liderem, ale musimy przekonać jeszcze wiele osób – twierdzi Bhatti.

Konami chce przede wszystkim wyprzedzić swojego rywala na płaszczyźnie prezentacji oraz ogólnej grafiki. Oczywiście Bhatti zdaje sobie sprawę, że nie do przeskoczenia mogą być pewne kwestia związane z licencjami na kluby czy ligi.

Tegoroczna wersja Pro Evolution Soccer jest być bardzo udana. W tej chwili średnia ocen produkcji w serwisie Metacritic wynosi 87 punktów na 100 (wersja na PS4), co daje tej odsłonie najlepszy wynik w historii serii od czasów doskonałego PES 6 na PC.

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się