Kolejny dodatek do GTA Online w drodze

Aktualizacja High Life zadebiutuje 13 maja.

Rozszerzenie wprowadzi sporo nowości. Po słonecznym Los Santos będziemy mogli poruszać się czterema nowymi pojazdami: autem sportowym, super-carem, SUV-em (łączącym elementy samochodu terenowego i osobowego) oraz nowym motocyklem. Rockstar umożliwi nam także dysponowanie kilkoma posiadłościami.

Dodatkowo osoby ceniące możliwość personalizowania bohatera, na pewno ucieszą się na wieść o nowych ubraniach, a także gestach służących okazywaniu emocji. Piętnaście nowych zadań dodatkowo poszerzy już i tak niemałą pulę misji z jakimi możemy się zmierzyć.


Najciekawiej prezentuje się jednakże bonusowa statystyka postaci tzw. stan zdrowia psychicznego. Będzie ona dobrym miernikiem tego czy napotkany przez nas w świecie gry osobnik, może mieć wobec nas wrogie zamiary. Poza DLC dedykowanym rozgrywce wieloosobowej, w drodze jest również dodatek dla trybu singleplayer. Co z wersją na PC i konsole nowej generacji? Póki co twórcy milczą.

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

10 Shares
Share10
+1
Tweet