Kolejny darmowy dodatek do Battlefield Hardline już na wszystkich platformach

Kolejny darmowy dodatek do Battlefield Hardline już na wszystkich platformach
Newsy PC PS3 PS4 X360 XOne

Kto chce pobrać, niech nie zwleka, ponieważ DLC jest darmowe przez ograniczony czas.

Wczoraj informowaliśmy o darmowym dodatku Bezprawie do Battlefield Hardline, który wylądował na konsolach Xbox One oraz Xbox 360. Teraz można go pobrać również na pozostałych platformach, na który omawiany tytuł został wydany. Gdzie szukać DLC?

Pamiętajcie jednak, że DLC pobierzecie bez żadnych opłat jedynie do 2 sierpnia. Później oferta wygasa i za Bezprawie trzeba będzie zapłacić. Poniżej możecie zobaczyć, co oferuje dodatek oraz przypomnieć sobie jego trailer.

Dodatkowo Electronic Arts odpala nową misją społecznościową w Battlefield Hardline, która otrzymała wszystko mówiącą nazwę: Zabójstwa pojazdamiWkrocz na ulice dowolnej mapy w dowolnym trybie gry online w Battlefield Hardline i wraz z innymi graczami zabij 4 miliony wrogów za pomocą pojazdów, aby otrzymać 100 000 USD w walucie gry. Misja jest dostępna od godz. 18:00 dnia 26 lipca 2016 do godz. 18:00 dnia 2 sierpnia 2016 – czytamy na stronie producenta.

Dodatek Bezprawie do Battlefield Hardline

CZTERY WYBUCHOWE MAPY

Walcz na czterech nowych mapach: Dzicz, Stan zagrożenia, Patrol i Wyprzedaż. Gliniarze myślą, że ulice należą do nich. Gangsterzy nie pozwolą, by cokolwiek pokrzyżowało ich plany.

NOWY TRYB GRY: „ŁOWCA NAGRÓD”

Tryb „Łowca nagród” jest oparty na intensywnej walce bez użycia pojazdów, w której celem każdej z drużyn jest zebranie jak największej liczby monet. Gdy postać gracza zostaje zabita, pozostawia przy swoich zwłokach monetę w kolorze własnej drużyny. Aby zdobyć punkty dla sojuszników, należy podnosić monety pozostawione przez wrogów.

NOWE MASKI

Strzeż prawa w wielkim stylu dzięki czterem policyjnym nakryciom głowy lub stosuj prawo dżungli, kryjąc się za maską królika albo goryla. Każda maska daje inną premię do PD.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie