Kolejny bonus dla tych, którzy zdecydują się zamówić Batman: Arkham Knight przed premierą

Twórcy starają się jak mogą, aby zachęcić graczy do złożenia zamówienia na przedpremierową wersję gry Batman: Arkham Knight.

Na Steamie pojawiła nowa oferta dla Batman: Arkham Knight w wersji przedpremierowej. Każdy kto zdecyduje się złożyć zamówienie na taką edycję, otrzyma dodatkowo Gothams Future bonus. To zestaw dwóch skórek dla Batmana. Jedna zmienia głównego bohatera w Batmana z animowanej serii Batman Beyond, a druga w reżyserowanego przez Franka Millera filmu Dark Knight Returns.

To nie pierwsza tego rodzaju zachęta twórców do zakupu wersji przedpremierowej gry. Otóż już wcześniej pojawiły się takie bonusy jak chociażby możliwość zagrania jako Harley Quinn w specjalnym DLC.


Batman: Arkham Knight będzie miało premierę już 23 czerwca tego roku na PC, PlayStation 4 oraz Xboksie One. Nie wiadomo jednak, czy wspomniane dwie wersje skórek dla Batmana, są przeznaczone wyłącznie dla wersji na PC (ze względu na dystrybucję przez Steama), czy też dostaną je również osoby zdecydowane na wersję na konsole najnowszej generacji.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet