Klawiatura Ravcore Valravn – gaming w dobrej cenie

Sprzęt cechuje się dużą wytrzymałością (powyżej 10 milionów kliknięć), ciekawym wyglądem i szeregiem przydatnych funkcji.

Metalowa podstawa i elementy klawiatury w połączeniu z licznymi nakładkami antypoślizgowymi sprawiają, że można być pewnym stabilności i wytrzymałości klawiatury nawet podczas najbardziej żywiołowych rozgrywek. Miękka podpórka na nadgarstki, możliwość podwyższenia i długi (1,8 metra) kabel w oplocie zapewniają komfort użytkowania.

Dzięki technologii anti-ghosting klawiatura poprawnie rozpoznaje sygnały, nawet przy kilkunastu jednocześnie wciśniętych klawiszach. Ponadto, dzięki przyciskowi blokady Windows użytkownik nie musi obawiać się nagłego przerwania gry przez przypadkowe naciśnięcie klawisza Windows, Alt+Tab czy innych skrótów.

Czerwone podkreślenie klawiatury podkreśla jej gamingowy charakter. Można regulować jego jasność lub całkowicie je wyłączyć. Ponadto klawiatura jest wyposażona w 12 przycisków multimedialnych.

Klawiatura Ravcore Valravn jest już dostępna w sprzedaży (cena w zależności od sklepu od 170 zł do 190 zł). Wszystkie produkty Ravcore, po zarejestrowaniu na ravcore.com, objęte są przez pierwsze 12 miesięcy od daty zakupu rozszerzoną gwarancją door-to-door – wszelkie niedogodności i koszty związane z obsługą serwisową producent bierze na siebie. Wystarczy zgłosić potencjalny problem, a Ravcore zajmie się resztą.

Źródło: materiał producenta

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

338 Shares
Share338
+1
Tweet