Kingsglaive: Final Fantasy XV ma nowy świetny zwiastun

Macie ochotę na filmową wersję Final Fantasy XV?

W sieci właśnie pojawił się nowy zwiastun filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV opartego na grze Final Fantasy XV. Film ma się pojawić w Europie 30 sierpnia w formie do pobrania, a 4 października będzie można kupić go na Blu-ray. Niedawno zadebiutował w japońskich kinach, ale w Polsce raczej nie spodziewamy się takiej premiery.

Twórcy filmu zapowiadają, że Kingsglaive jest uzupełnieniem gry Final Fantasy XV – zobaczymy w nim historię ojca głównego bohatera.


Oficjalna okładka Final Fantasy XV

Nie możecie się doczekać premiery Final Fantasy XV? Mamy dla was dobrą wiadomość. Square Enix pokazało oficjalną okładkę gry, która będzie ozdabiać pudełko w USA.

Nie wiemy jeszcze, czy taka sama okładka będzie w europejskiej wersji gry. Jest szansa, że będzie się nieco różnić. A wam jak podoba się w takiej formie? Dajcie koniecznie znać w komentarzach pod tekstem.

Dla zapominalskich przypominamy datę debiutu Final Fantasy XV – gra będzie dostępna od 30 września na PlayStation 4 oraz Xboksa One.

FFXV-1-1 FFXV-5

Final Fantasy XV – Square Enix zastanawia się nad komputerową wersją

Od dłuższego czasu Square Enix rozważało pojawienie się Final Fantasy XV na PC. Hajime Tabata przyznał w rozmowie z Kotaku, że firma zastanawia się nad taką wersją, ale zespół się na niej w tej chwili nie skupia i nie myśli o samej produkcji. Niestety gry nie powinniśmy spodziewać się szybko, bowiem priorytetem jest wersja na konsole.

Dopóki wersja na konsolę nie jest zakończona, to nie myślimy o wersji na komputery. To nasz priorytet. Nie chcemy opóźnień z wydaniem gry na kosnole. Obecnie stan produkcji jest prosty – zespół dopracowuje szczegóły i optymalizację – komentuje Tabata. To jednak nie wszystko.

Twórca zdradza, że mógłby przyśpieszyć stworzenie gry, ale to wymagałoby cięć – na przykład w liczbie wrogów wyświetlanych na ekranie w jednym czasie. – Niektórzy na grę czekają już 10 lat, więc nie chcemy teraz nic wycinać – dodaje Tabata.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

9 Shares
Share9
+1
Tweet