Cross-play w Final Fantasy XV na PC i Xbox One

Cross-play w Final Fantasy XV na PC i Xbox One
Newsy PC XOne

Ciekawa opcja już niebawem.

Final Fantasy XV zadebiutuje w marcu na PC w wersji na Windows 10. Z tej okazji producent wdroży do gry opcję cross-play, dzięki czemu możliwe będzie wspólne granie posiadaczy komputerów oraz Xbox One. Aby jednak gra działała w wymienionej opcji, należy mieć Final Fantasy XV w wersji na Windows 10 zakupionej w Windows Store.

Pamiętać należy, że tryb kooperacji został dodany do Final Fantasy XV w wersji na Xbox One w ramach dodatku Comrades. Rozgrywka cross-play z posiadaczami PC będzie więc możliwa tylko wtedy, kiedy na Xbox One zainstalowana jest gra z dodatkiem. Final Fantasy XV na PC z Windows 10 będzie zawierać wszystkie dotychczas wydane do gry rozszerzenia.

7 premier na nowy tydzień. Shadow of the Colossus i kilka niespodzianek


Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie