Killzone: Shadow Fall zostanie wzbogacony o nowy tryb rozgrywki

Został nazwany King of the Hill i wypróbujemy go w zabawie wieloosobowej. 

Charakteryzuje się on znacznie krótszym respawnem (odrodzeniem po śmierci) kierowanej przez postaci a także zwiększeniem limitu punktów, który jest niezbędny by przejąć lokację. Teraz musimy zebrać ich 250 zamiast 100. Tryb będzie obsługiwany na wszystkich dostępnych mapach.


Multiplayer w Killzone: Shadow Fall przez wielu graczy i recenzentów został oceniony bardzo pozytywnie. Doceniono projekty map, płynność rozgrywki i fakt, że wieloosobowe potyczki potrafią sprawić sporo frajdy. Guerilla Games przygotowała więc tryb multi, który jest świetną alternatywą dla serii Call of Duty i Battlefield.

Killzone: Shadow Fall to produkcja, która zawitała na rynku wraz z premiera konsoli PlayStation 4. Tytuł jest kontynuacją znanej serii, której pierwsza odsłona pojawiła się jeszcze na PS2. Średnia ocen na portalu Metacritic wynosi obecnie 73%. Testerzy krytykowali przede wszystkim tryb kampanii, zarzucając mu: niezbyt porywająca fabułę, oddalane od siebie punkty kontrolne oraz nijakiego bohatera. Sporym atutem jest natomiast bardzo dobra oprawa wizualna i ciekawie zaprojektowane lokacje.

 

Bartłomiej Balcerzak

Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

5 Shares
Share5
+1
Tweet