Nowe epickie fantasy nadchodzi. Pierwszy zwiastun Atlas Fallen, gry twórców The Surge

Atlas Fallen to epickie fantasy RPG od Focus Entertainment
Newsy PC PS5 Xbox Series

Będzie dynamicznie, “epicko” oraz, przede wszystkim, bardzo ładnie. Focus Entertainment pokazało pierwszy zwiastun Atlas Fallen na Gamescom 2022.

Atlas Fallen zostało pokazane na Gamescom 2022 i z miejsca zdobyło moją uwagę. No dobra, na początku zwiastun wyglądał może nieco “generycznie”, ale fragmenty rozgrywki szybko rozwiązały moje wątpliwości. Nowy tytuł od niemieckiego Deck 13, twórców The Surge, wygląda naprawdę ciekawie.

Na przedstawionym pierwszym materiale wideo możemy zobaczyć dwójkę bohaterów w świecie kojarzącym się nieco z Diuną w wersji fantasy. Bohaterowie, mający najwyraźniej “boską” moc, ścierają się z wielkimi bestiami. Niby nic nowego, ale zostało to ładnie przedstawione. Prawdziwym smaczkiem jest tutaj jednak końcówka zwiastuna z fragmentami rozgrywki. Te zapowiadają bardzo dynamiczny i żywiołowy gameplay. Ciekawi nas, co z tego wyjdzie.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie