Już wiemy, kiedy pojawi się dodatek do Star Wars Battlefront

Już wiemy, kiedy pojawi się dodatek do Star Wars Battlefront
Filmiki z gier Newsy PC PS4 Wideo XOne

Czekacie na Gwiazdę Śmierci?

EA podało, że nowe DLC do Star Wars Battlefront o nazwie Gwiazda Śmierci ukaże się 20 września dla posiadaczy przepustki sezonowej i 4 października dla pozostałych graczy. Gracze będą mogli uczestniczyć w bitwie o tytułową Gwiazdę Śmierci. Całość została podzielona na trzy fazy, a gracz będzie mógł poprowadzić X-Winga.

Czekacie na wspomniane DLC? Zobaczcie zwiastun poniżej i koniecznie dajcie znać, co sądzicie o nadchodzącym dodatku.

A czy sama gra jest udana? Już śpieszymy z odpowiedzią. Oceniając tę produkcję byłem w komfortowej sytuacji, iż nie jestem fanatykiem Gwiezdnych Wojen. Dzięki temu moja opinia powinna być bardziej wyważona i obiektywna, wszakże łatwo stracić dystans do recenzowanego tytułu, widząc genialnie wykończone lokacje, chwytającą ze serce muzykę i dostrzegając masę smaczków przygotowanych przez zespół deweloperów. Nawet jeśli mielibyśmy abstrahować od tej kuszącej otoczki, to ostateczny werdykt może być tylko jeden. Otrzymaliśmy bardzo grywalny, przemyślany i dynamiczny tytuł, który zadowoli zarówno wyjadaczy jak i laików. Pozostaje jedynie żałować, iż gra zdaje się być nieco okrojona w stosunku do wymagań współczesnych graczy. Nie sposób jednak nie odnieść wrażenia, iż EA doskonale wie co robi, portfel w końcu sam nie napełni się dolarami – pisaliśmy w recenzji z grudnia zeszłego roku.

Star Wars Battlefront – nowy tryb przeniesie akcję w przestrzeń kosmiczną

Podczas targów Gamescom 2016 Elektronicy ujawnili, że w nadchodzącym dodatku Gwiazda Śmierci znajdziemy m.in. nowy rodzaj zabawy, który po raz pierwszy przeniesie akcję w przestrzeń kosmiczną. Mowa o trybie Stacja bojowa i jak tłumaczy EA, zostanie on podzielony na trzy fazy.

W trakcie pierwszej fazy siądziemy za sterami X-wingów oraz A-wingów i stoczymy bitwę z myśliwcami TIE i przechwytującymi TIE. Głównym zadaniem rebeliantów jest w tej fazie zniszczenie jak największej liczby myśliwców TIE przed przybyciem Y-wingów, które zneutralizują obronę gwiezdnego niszczyciela. Rebelianckie myśliwce gwiezdne będą wtedy mogły zaatakować słabe punkty niszczyciela i spróbować wyeliminować go z walki. Zadaniem grających po stronie Imperium będzie obrona gwiezdnego niszczyciela. Pomogą im w tym statki kierowane przez sztuczną inteligencję – wytłumaczono na oficjalnej stronie Star Wars Battlefront.

Druga faza przeniesie nas już do wnętrza Gwiazdy Śmierci, skąd rebelianci będą musieli oswobodzić droida. Wcielimy się tutaj w nowych bohaterów, Bosska i Chewbaccę.

Ostatnia faza ponownie rozegra się wśród gwiazd, a zadaniem rebeliantów będzie wysadzenie w powietrze Gwiazdy Śmierci. Gracze będą mogli wcielić się w bohatera Rebelii, Luke’a Skywalkera, i pilotując jego X-winga, Czerwonego Pięć, spróbują zniszczyć stację bojową Imperium. Strzeżcie się jednak Dartha Vadera, który w swym zaawansowanym TIE zrobi wszystko, by ją obronić – zaznaczają twórcy gry.

Przypominamy, że dodatek Gwiazda Śmierci do Star Wars Battlefront zadebiutuje na rynku już we wrześniu. Co w nim znajdziemy, oprócz nowego trybu Stacja bojowa?

  • Nowi bohaterowie – Twórcy potwierdzili, że wraz z dodatkiem w ręce graczy trafią dwaj nowi bohaterowie: Bossk oraz postać, na którą wszyscy czekali, uwielbiany przez fanów Chewbacca. Chewie to jeden z bohaterów, których pojawienia się w grze domagaliście się najczęściej. Nie możemy się już doczekać, aż dołączy do aktualnie dostępnych postaci, w tym swego partnera Hana Solo.
  • Walka w kosmosie – W dodatku znajdą się nowe mapy pozwalające walczyć zarówno we wnętrzu Gwiazdy Śmierci, jak i w przestrzeni kosmicznej wokół stacji bojowej.
  • Wieloetapowa rozgrywka – Swoje umiejętności będziecie mogli sprawdzić, lecąc „korytarzem” na powierzchni Gwiazdy Śmierci.
  • Nowe pojazdy, karty i wiele więcej – W dodatku Gwiazda Śmierci znajdą się nowe pojazdy, blastery i gwiezdne karty. Szczegóły zostaną ujawnione w najbliższym czasie.

<

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie