Multiplayer Call of Duty: Modern Warfare II na zwiastunie. Wybuchy, drony i tryb z widokiem TPP

Call of Duty: Modern Warfare II na zwiastunie trybu multiplayer
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series

W sieci pojawił się nowy zwiastun Call of Duty: Modern Warfare II. Świeżo udostępniony materiał skupia się na rozgrywce wieloosobowej.

W trailerze uwzględniono kilka trybów sieciowych, w tym oczywiście nową odsłonę Warzone. Dzięki materiałowi możemy przyjrzeć się nowym funkcjom zmierzającym do Call of Duty, w tym… trybowi rozgrywki z perspektywy trzeciej osoby. Zwiastun zawiera też całkiem sporo pływania, wszak nowe Call of Duty ma znacznie rozbudować walką na wodzie.

To nie jedyny zwiastun Call of Duty: Modern Warfare II, który niedawno opublikowano. Na kanale marki znajdziemy też prezentację operatora Hiro „Oni” Watanabe, który będzie dodawany do wszystkich zamówień przedpremierowych na MWII składanych poprzez sklep PlayStation Store. Poza samym operatorem otrzymamy również ekskluzywny schemat broni.

Modern Warfare II ukaże się 28 października. Zagramy na PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X oraz S.

Activision ujawniło również szczegóły Call of Duty: Warzone 2.0. W tym miejscu znajdziecie najważniejsze nowe informacje na temat mapy, zmian w rozgrywce oraz daty premiery.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie