Za granie w otwartą betę Call of Duty: Modern Warfare II zostaniemy nagrodzeni

Call of Duty: Modern Warfare II nagrodzi nas za granie w otwartą betę
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Progres z otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare II nie przenosi się do pełnej wersji gry. Niemniej gracze mogą odblokować szereg przedmiotów, w tym itemy do Warzone 2.

Już 15 września odbędzie się specjalny pokaz Call of Duty Next. W jego trakcie poznamy więcej informacji i materiałów z nadciągającego Modern Warfare II, Warzone 2 oraz zapewne kolejnej mobilnej odsłony cyklu. Tuż przed wydarzeniem Acitivison postanowiło zdradzić nieco szczegółów na temat otwartej bety gry.

Okazuje się, że wspomniana beta będzie nagradzać graczy, ale tylko jeżeli zainwestują w nią odpowiednią ilość czasu. Cały progres nie przenosi się do pełnej wersji gry, ale deweloperzy przewidzieli dodatkowy system nagród za zdobywanie doświadczenia. Mamy więc do wbicia 30 leveli, za które dostaniemy przedmioty do pełnej wersji gry. Część z nich będzie dostępna również w Warzone 2. Istotny jest fakt, że nagrody te nie są możliwe do odblokowania w pełnej wersji gry.

Warto jednak przypomnieć, że sama beta przez pierwszy weekend jest ekskluzywna dla użytkowników konsol PlayStation (start: 16 września). Oni będą mogli zdobyć maksymalnie 10 nagród z wyprzedzeniem przed innymi graczami. 22 września rozpocznie się drugi weekend testów, tym razem otwarty dla wszystkich. Gracze mogą wtedy zdobyć nagrody z pierwszego weekendu, plus dodatkowe przedmioty. Są nimi m.in. naklejki, skiny, dodatki do profilu, zawieszki albo specjalne plany broni.

Jeżeli gracze PlayStation zamówili Call of Duty: Modern Warfare II w przedsprzedaży, mogą liczyć na preload plików. Ten rozpocznie się 14 września o godzinie 19:00 czasu polskiego.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie