Just Cause 4 – fabuła ma powalić na kolana. Oto nowy filmik

Avalanche Studios zapewnia, że wraz z premierą Just Cause 4 otrzymamy najlepszą historię, jaka widziała seria z Rico Rodriguezem. Zapraszamy na zwiastun fabularny i kilka słów od samych twórców gry.

Deweloperzy odpowiedzialni za Just Cause 4 ostro lecą z akcją promocyjną tytułu, choć do premiery pozostały niemal dwa miesiące. Niedawno mogliśmy zobaczyć materiał skupiający się na przeciwnikach, a jeszcze wcześniej poznaliśmy Gabrielę Morales, która będzie głównym przeciwnikiem Rico. Ostatnie dwa dni przyniosły ze sobą natomiast zwiastuny skupiające się na fabule.

Avalanche Studios jest pewne, że fabuła w Just Cause 4 będzie najlepsza w całej serii i zobaczymy szczerą historię pełną akcji, w której nie tylko główny bohater (i jego giwera) się liczy, lecz również postacie drugoplanowe.

W Just Cause 4 agent Rico Rodriguez udaje się do Solís, wielkiego państwa w Ameryce Południowej, w którym szaleje wojna, ucisk i ekstremalne warunki pogodowe. Nasz bohater ma tutaj poznać prawdę o swojej przeszłości, a konkretniej – swojego ojca.

Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że data premiery Just Cause 4 została ustalona na 4 grudnia 2018 roku. Tytuł pojawi się wówczas na PC, PlayStation 4 i Xbox One.


Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: