Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Just Cause 4 – fabuła ma powalić na kolana. Oto nowy filmik

Avalanche Studios zapewnia, że wraz z premierą Just Cause 4 otrzymamy najlepszą historię, jaka widziała seria z Rico Rodriguezem. Zapraszamy na zwiastun fabularny i kilka słów od samych twórców gry.

Deweloperzy odpowiedzialni za Just Cause 4 ostro lecą z akcją promocyjną tytułu, choć do premiery pozostały niemal dwa miesiące. Niedawno mogliśmy zobaczyć materiał skupiający się na przeciwnikach, a jeszcze wcześniej poznaliśmy Gabrielę Morales, która będzie głównym przeciwnikiem Rico. Ostatnie dwa dni przyniosły ze sobą natomiast zwiastuny skupiające się na fabule.

Avalanche Studios jest pewne, że fabuła w Just Cause 4 będzie najlepsza w całej serii i zobaczymy szczerą historię pełną akcji, w której nie tylko główny bohater (i jego giwera) się liczy, lecz również postacie drugoplanowe.

W Just Cause 4 agent Rico Rodriguez udaje się do Solís, wielkiego państwa w Ameryce Południowej, w którym szaleje wojna, ucisk i ekstremalne warunki pogodowe. Nasz bohater ma tutaj poznać prawdę o swojej przeszłości, a konkretniej – swojego ojca.

Zapraszamy do oglądania i przypominamy, że data premiery Just Cause 4 została ustalona na 4 grudnia 2018 roku. Tytuł pojawi się wówczas na PC, PlayStation 4 i Xbox One.


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%