Robert Ocetkiewicz

Z grami związany już prawie 20 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było jedynie na Pegasusie. Fan wszelkiego rodzaju wyścigów, bijatyk oraz gier sportowych. Nie stroni także od dobrych FPS-ów oraz strategii. W swojej karierze recenzował już na łamach Interii, Onetu i magazynu o grach PlayBox. Poza grami, miłośnik motoryzacji, który uwielbia dźwięk V8.

0 komentarzy

Przeciwnicy w Just Cause 4 dadzą Rico popalić

Najnowszy zwiastun pokazuje, jaki postęp zrobili twórcy względem poprzednich odsłon.

Square Enix przedstawiło nowy materiał wideo prosto z Just Cause 4. Widać na nim prywatną policję Black Hand, kierowaną przez Gabriel Morales. Liderka organizacji ma być jednym z największych oponentów Rico i jak widać na wideo, ma sporo zwolenników.

Jak podaje producent, sztuczna inteligencja wrogów została mocno udoskonalona w porównaniu do poprzednich odsłon. Przeciwnicy mają mieć indywidualne charaktery i zachowania, będą również przyjmować różną taktykę walki z Rico. Na wideo poniżej możecie zobaczyć szczegóły dotyczące oponentów z Black Hand.

Square Enix twierdzi, że Just Cause 4 będzie największą i najlepiej prezentującą się odsłoną całej serii. Więcej broni, pojazdów i zróżnicowani przeciwnicy, mają stanowić siłę tego tytułu. Arena Solis ma ma być bogatym i niebezpiecznym miejscem do walki i zabawy. Na graczy czekać ma także sporo ukrytych niespodzianek.

Premiera Just Cause 4 będzie miała miejsce 4 grudnia 2018 roku.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%