Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Just Cause 4 najlepszy pod każdym względem. Zobaczcie wybuchowy zwiastun

Square Enix oraz Avalanche Studios pokazali niedawno kolejny filmik z nadchodzącego Just Cause 4. Nowa część ma zmieść poprzedników i zapowiada się na to, że deweloperzy nie rzucają słów na wiatr.

Jeśli nie widzieliście jeszcze materiału Just Cause 4: Deep Dive Trailer, warto rzucić na niego okiem. W ciągu niecałych pięciu minut zobaczymy, czego spodziewać się po nowej odsłonie wybuchowej serii.

Avalanche Studios twierdzi, że już niedługo dostaniemy najbardziej ambitną część Just Cause. Poniższy trailer jest pełen eksplozji i akcji, a także prezentuje środowisko gry i jej dynamiczne efekty pogodowe.

Just Cause 4 będzie zasilany przez silnik APEX, który obiecuje dostarczyć najbardziej interaktywne, ekstremalne symulacje pogody, jakie kiedykolwiek widziano w grach wideo, uzupełnione niesamowitymi efektami wizualnymi oraz niespotykaną fizyką.

Just Cause 4 będzie zawierał więcej biomów, pojazdów i broni niż w poprzednich odsłonach, a wszystko to na największej mapie, jaką kiedykolwiek widziano w serii Just Cause.

Kiedy to wszystko? Data premiery Just Cause 4 jest zaplanowana na 4 grudnia. Pogramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.8
Rated 2.8 out of 5
2.8 out of 5 stars (based on 72 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average2%
Poor1%
Terrible53%