Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Judgment ukaże się na PS5, Xbox Series i Stadia. Co z wersją na PC?

SEGA potwierdziła, że ciepło przyjęte Judgment ukaże się na PS5, Xbox Series i Google Stadia. Wydawca pomija w zapowiedzi wersję na komputery osobiste.

Seria Yakuza nieco zbacza ze wcześniej wyznaczonych ścieżek. W 2018 roku (rok premiery w Japonii) otrzymaliśmy ciekawy spin-off w postaci Judgment, który został bardzo ciepły przyjęty przez fanów gangsterskiego cyklu.

Gra do tej pory była dostępna tylko i wyłącznie na PlayStation 4, ale wkrótce się to zmieni. SEGA potwierdza, że dzieło studia Ryu Ga Gotoku ukaże się również na PlayStation 5, Xbox Series X oraz S i Google Stadia. Oto, jakich zmian mogą spodziewać się gracze:

  • Ulepszona grafika
  • Rozgrywka w 60 klatkach na sekundę
  • Skrócone czasy ładowania

Usprawniona edycja zadebiutuje 23 kwietnia tego roku i będzie zawierać wszystkie wydane do tej pory dodatki.

A co z wersją na PC? SEGA pominęła port w zapowiedzi więc możemy się spodziewać, że gra (przynajmniej na ten moment) nie ukaże się na komputerach osobistych. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość.

Jest też inna, równie niepokojąca wiadomość. Eurogamer donosi, że Judgment nie otrzyma darmowej aktualizacji z PS4 na PS5. Oznacza to, że osoby chcące kontynuować lub ponownie przejść grę na nowej generacji będą musiały kupić ją jeszcze raz.

Być może SEGA (podobnie jak wcześniej Remedy) zaoferuje odświeżoną grę w ramach któregoś z abonamentów, aby gracze mogli sprawdzić ją za darmo lub za nieco niższą cenę.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się