Jesteś dobry w FIFĘ lub Counter Strike’a? Sprawdź się w turnieju!

To pierwsze tego rodzaju wydarzenie organizowane przez znany sklep Komputronik. Do zgarnięcia pula nagród o wartości 15 tysięcy złotych.

W tym roku rusza pierwsza edycja Komputronik City Championship, czyli e-sportowy turniej w Counter-Strike: Global Offensive oraz FIFĘ 14. Zmagania zostały podzielone na dwa etapy – internetowy i lanowy, a na zwycięzców czeka pula nagród o wartości 15 tysięcy złotych.

Pierwszy etap to eliminacje, w których można uczestniczyć w domowym zaciszu. Całość podzielona została na 6 rund z których wyłonionych zostanie 64 graczy w FIFĘ 14 oraz 24 w Counter Strike’a. Przejdą oni do drugiego etapu i tam zostaną podzieleni na grupy. Pierwsze zmagania grupowe ukończy 12 drużyn oraz 32 graczy. Trzeci etap turnieju jest jednocześnie drugą fazą grupową. Opuszczą ją 4 najlepsze zespoły CS:GO oraz 8 graczy Fifa 14.


Później najlepsi gracze wezmą udział w ostatniej fazie turnieju. Runda finałowa różni się tym, że będzie miała miejsce podczas specjalnej imprezy zaplanowanej na październik w warszawskim salonie Komputronik Megastore. To właśnie tam zostaną wyłonieni ci najlepsi z najlepszych.

Na terenie całego kraju mamy wielu utalentowanych i entuzjastycznych pasjonatów gier komputerowych, którzy chcą reprezentować swoje rodzinne okolice. Zachęcamy ich do aktywności i pozwalamy pokazać się na arenie ogólnopolskiej – podkreśla Joanna Tobiszowska, dyrektor działu marketingu Komputronik S.A.

Ważne zaznaczenia jest to, że szansa na zdobycie głównych nagród pojawia się podczas finału lanowego, ale już w trakcie rozgrywek ligowych przewidziane są liczne konkursy z nagrodami, w których udział może wziąć każdy z uczestników turnieju.

Jakie konkretnie nagrody można otrzymać? Oto lista:

Drużyny grające w Counter-Strike: Global Offensive:

– I miejsce: 5x Procesor Intel Core i5-4690K + zestaw gier
– II miejsce: Dysk Intel SSD 730 o pojemności 120 GB + zestawy gier
– III miejsce: Zestaw gamingowy Corsair (klawiatura Raptor K50, mysz Raptor M45 CH-9000052-EU, podkładka MM400 CH-9000016-WW)

Gracze w FIFA 14:

– I miejsce: Komputer Komputronik Sensilo SX-600 (H008) + zestaw gier o wartości 500 złotych
– II miejsce: Dysk Intel SSD 730 o pojemności 240 GB
– III miejsce: Procesor Intel Core i5-4690K

Więcej informacji można znaleźć na stronie Komputronik.pl oraz oficjalnej witrynie turnieju – www.citychampionship.pl – to właśnie tutaj można się zapisać do poszczególnych turniejów. Wszystkim zawodnikom PlanetaGracza życzy powodzenia!

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

2 Shares
Share2
+1
Tweet