Jest pierwszy patch do świetnie przyjętego This War of Mine. Co zmienia?

Lepsza animacja, wygląd lokacji i muzyka Cool Kids of Death! To jednak nie wszystko.

Patch 1.1 do This War of Mine został już wydany, a wraz z nim króciutki zwiastun. Jakie zmiany wprowadza łatka? Przede wszystkim zobaczymy graficzne ulepszenia w niektórych miejscach oraz drobne poprawki w animacji postaci. Usłyszymy również muzykę Cool Kids of Death, która będzie do posłuchania w nowej stacji radiowej. Jeśli nie kojarzycie grupy, w trailerze jest kilka dźwięków.


Update 1.1 naprawia również trochę problemów oraz błędów. Np. ten związany z dziwnym zachowaniem niektórych postaci NPC (nie powinni już atakować lub uciekać bez powodu). Poprawiono ponadto handel, osiągnięcia oraz pojawiający się błąd Input Not Supported. Łatka likwiduje również problemy w trybie pełnoekranowym, które występowały u części graczy. Po jej instalacji zwiększa się również stabilność gry.

Przypominamy, że za This War of Mine odpowiada polskie studio 11 bit. Tytuł okazał się nieoczekiwanym hitem, a koszt jego produkcji zwrócił się w dwa dni od premiery! Deweloper pochwalił się również infografiką, na której możemy zobaczyć osiągnięcia This War of Mine.

Aktualizacja 1.1 do This War of Mine – trailer

This-War-of-Mine

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

4 Shares
Share4
+1
Tweet