Jeśli gracie w Heroes of the Storm, powinniście zapoznać się z tą aktualizacją

Kilka istotnych zmian.

Blizzard opublikował właśnie najnowszą aktualizację do Heroes of the Storm. Poprawiono trochę błędów w SI, a także w działaniu talentów i zdolności.

Zapoznajcie się z pełną listą poprawek, które publikujemy poniżej.

SI

Samouczek: Naprawiono błąd, który powodował ignorowanie niektórych wytycznych przez graczy kontrolowanych przez SI podczas misji Samouczka.
Zatoka Czarnosercego: Naprawiono błąd, który mógł sprawiać, że stronnicy i przywołańce blokowali się podczas próby ataku na twierdzę oraz pojedynczą wieżę na środkowej alei.

Bohaterowie, zdolności i talenty

D.Va: Naprawiono błąd, który uniemożliwiał Dopalaczom otrzymanie premii do redukcji czasu odnowienia zapewnianej przez talent D.Va Tu, D.Va Tam, gdy D.Va zaatakowała przeciwnika bezpośrednio przed zastosowaniem Dopalaczy.
Złomiarz: Użycie Miny Ogłuszającej do zniszczenia mecha D.Vy i odrzucenia D.Vy do momentu zderzenia z przeszkodą na mapie nie powoduje już usunięcia postaci z pola bitwy i konieczności odrodzenia.

Interfejs użytkownika

Wyposażenie: Przełączanie skórek przy użyciu menu wyposażenia powoduje teraz prawidłowe wyświetlanie wybranej skórki na etapie wyboru bohatera.

Źródło: Blizzard

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.