Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

James Taylor sprzedał PS5, które dostał od Sony. Na prezencie zarobił około 6 tysięcy złotych

Internauci są oburzeni zachowaniem gwiazdy programu Made in Chelsea. James Taylor postanowił zarobić na deficycie konsol i sprzedać PS5.

James Taylor znany z rozrywkowego programu, postanowił podreperować swój budżet. Sprzedał więc sprzęt, który otrzymał za darmo od firmy Sony. Influencer pozbył się next-gena, by poinformować w mediach społecznościowych, że powraca do grania na PS4.

Reakcja internautów zapewne nie spodobała się celebrycie. Osoby śledzącego jego profil, zwróciły uwagę, że sprzedał sprzęt, który dostał za darmo w postaci prezentu. Dodatkowo niesmacznym pozostaje fakt, że Taylor pochwalił się, jak bardzo zdołał się obłowić na transakcji.

Jak widać nie tylko w naszym kraju znajdziecie Januszy biznesu. Rzecz jasna nie tylko gwiazda programu Made in Chelsea otrzymała konsolę. Sony postanowiło podarować urządzenie nie tylko wybranym influencerom, ale również niektórym muzykom czy sportowcom. W ten sposób właścicielem PlayStation 5 został Robert Lewandowski.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się