Jakie dodatki do The Sims 4 planuje producent? Dwóch możemy być niemal pewni

Od kiedy EA poinformowało, że w The Sims 4 nie będzie basenów oraz możliwości wcielenia się w dziecko, w sieci zawrzało.

Wydawca w końcu postanowił odpowiedzieć, dlaczego w najnowszej odsłonie popularnej gry nie znajdą się te dwa elementy. Gracze sugerowali na licznych forach dyskusyjnych, że jak zwykle chodzi o wyciągnięcie od nich kasy za dodatki. W rzeczy samej, tak pewnie będzie.

Należy Wam się wyjaśnienie tej sytuacji – rozpoczyna swój wpis na blogu producentka The Sims 4 Rachel Franklin. – Wszystko zaczyna się od technologii i systemów, które zbudowaliśmy dla tej nowej, podstawowej odsłony serii The Sims – nowa sztuczna inteligencja, animacje, dźwięki, mechanika poruszania się i znajdowania ścieżek – to wszystko jest kompletnie nowe w całej grze. Kiedy jednak przyjrzeliśmy się swoim planom, okazało się, że musimy poświęcić część elementów, nawet jeśli spotka się to z krytyką fanów. Ciężka pigułka do przełknięcia dla nas. Musicie jednak pamiętać, że budujemy niezwykle silny fundament, który jest w stanie spełnić wszystkie oczekiwania w nadchodzących latach – komentuje Franklin.

Co to oznacza w praktyce? Zapewne idąc tropem poprzednich części, kolejne dodatki w formie płatnych DLC lub po prostu oddzielnych wydanych na płytach. Zapewne znajdą się w nich te, gdzie będzie można zbudować basen lub właśnie wcielić się w dziecko. Tylko, czy przypadkiem nie są to podstawowe elementy gry, które powinny znaleźć się od początku? Tym bardziej, że gracze przyzwyczaili się już do nich w poprzednich odsłonach serii.

Premiera The Sims 4 na PC już 4 września.

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

5 (KOMENTARZE) “Jakie dodatki do The Sims 4 planuje producent? Dwóch możemy być niemal pewni

 • 4 maja 2017 at 16:42
  Permalink

  I co się okazało? I małe dzieci i baseny pojawiły się za darmo 🙂 nie zdziwię się, jak dodadzą samochody i usuną pasek ładowania za rok czy dwa

  Reply
 • 8 listopada 2014 at 14:16
  Permalink

  Super gra fajnie że są krowokwiaty i laleczki voodoo:) fajne

  Reply
 • 27 lipca 2014 at 17:39
  Permalink

  A mnie 4 się nie podoba. Zostaję z The Sims 3, i mam nadzieję, że jak 4 wejdzie na rynek, to dodatki do 3 stanieją

  Reply
  • 25 września 2014 at 16:20
   Permalink

   No ja kupiłam 4, myślę, że szkoda kasy ;/ Jest kilka fajnych elementów, jak wpływ emocji na interakcje z simami i przedmiotami… ale kilkanaście kolorów włosów to skandal. Są różowe, a jak chce chłopa zrobić, który ma płowe to muszę wybrać żółte albo brązowe. Porażka.
   I gdzie do cholery jest zmywarka.
   Poczekam, zobaczę i najwyżej kupię całą serie TS 3.

   Reply
   • 27 września 2014 at 08:50
    Permalink

    @AA jest zmywarka w ts 4!

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: