Nowa konkurencja Simsów na Unreal Engine 5 wygląda absurdalnie pięknie, oto gameplay trailer

inZOI to przepiękna konkurencja Simsów na Unreal Engine 5 [WIDEO]
Newsy PC

inZOI to nowa gra od Krafton, która docelowo ma konkurować z The Sims od EA. W sieci pojawiły się pierwsze szczegóły i gameplay trailer.

Simsy od lat konkurencji nie mają, ale być może coś w tej kwestii się zmieni. Powstaje obiecujące, acz dość “indycze” Paralives, a także jedyny od lat “poważny” konkurent dla serii od EA, Life by You. Do tej walki postanowił dołączyć Krafton, który właśnie zapowiedział inZOI. Nie ma co, The Sims 5 będzie miało mocnych rywali.

inZOI to nowa produkcja Kraftona, w której wcielimy się w bogów tego cyfrowego świata i będziemy nim zarządzać w sposób podobny, co w serii o simach. Ponoć wpływ gracza ma dotyczyć każdego aspektu życia, choć w teorii brzmi to jak rozgrywka skupiona bardziej na “interakcjach”, a nie np. rozbudowie domu. No ale nie wiadomo, czas pokaże – na poniższym gameplayu znajdziecie w zasadzie wszystko to, z czego zasłynęła seria od EA, ale w pięknym wydaniu. Z pewnością apetyt zaostrza pierwszy film z gry.

inZOI powstaje na Unreal Engine 5 i raczej nie ma co spodziewać się, że jakakolwiek inna podobna gra będzie w ogóle mogła z nią konkurować pod względem grafiki. Jest przepięknie, a bogate detale imponują zarówno na ulicach miast, jak i w projektach samych postaci. Krafton zastrzega jednak, że powyższy zwiastun pochodzi z bardzo wczesnej wersji gry i wiele ma się jeszcze zmienić. Oby optymalizacja, bo jak na razie jest kiepsko.

Niemniej tytuł ma ukazać się “późnym 2024”, także jeszcze trochę na niego poczekamy. Już w trakcie najbliższego wydarzenia G-STAR 2023 będzie można sprawdzić grę na specjalnym stoisku, więc być może wtedy pojawią się jakieś ciekawe opinie.

Zdjęcie główne: https://inzoiresource.com/

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie