Intel Extreme Masters 2016. Zobaczcie co zaprezentuje Asus

Asus przygotował dla graczy swoje najnowsze produktu. Przygotował też konkursy.

Notebook chłodzony cieczą, zakrzywiony monitor z odświeżaniem 100Hz czy niecodzienne komputery z najmocniejszymi komponentami – takie nowości szykuje ASUS na finały Intel Extreme Masters 2016, czyli mistrzostwa świata w grach komputerowych w katowickim Spodku.

Ponadto spotkania z ekspertami, youtuberami, turnieje gier, promocje cenowe i konkursy, w których do wygrania będzie m.in. notebook GL552. Producent obchodzi w tym roku dziesięć lat istnienia submarki Republic of Gamers, a wszystkie aktywności na stoisku połączy hasło „Join The Republic”.


Odbędą się spotkania z ekspertami m.in. ze wsparcia technicznego ASUS, moderami, graczami. Przez trzy dni youtuberzy Norbert ‘Dis’ Gierczak i Katarzyna ‘Kiara’ Kołodziej będą opowiadać o świecie League of Legends, przeprowadzą liczne zabawy i spotkania z fanami. Porad dotyczących jak wygrywać w Mortal Kombat udzielał będzie Adam ‘Moonspell’ Makiah, niejednokrotnie zajmujący czołowe miejsca w turniejach w Polsce i za granicą. Stoisko odwiedzą także goście specjalni: Tomasz ‘Gimper’ Działowy, Jakub ‘Jacob’ Weber i Piotr ‘Lachu’ Lach oraz żeńska drużyna Alsen Team, która w tym roku powalczy o zwycięstwo w turnieju CS:GO.

W planach są konkursy m.in. zgadywanie kodu do sejfu z notebookiem ROG GL552, który trafi do rąk zwycięzcy czy składanie komputera na czas.

Źródło: Asus

Robert Ocetkiewicz

Robert Ocetkiewicz

Fan wszelkiego rodzaju FPS-ów oraz wyścigów. Nie stroni również od gier sportowych i dobrych bijatyk w stylu Tekkena.

6 Shares
Share6
+1
Tweet