Injustice 2 – Wonder Woman i Blue Beetle w akcji

Injustice 2 – Wonder Woman i Blue Beetle w akcji
Filmiki z gier Newsy PS4 XOne

Twórcy Injustice 2 zdradzają nowe szczegóły odnośnie gry.

Impreza Comic-Con trwa w najlepsze i okazało się, że jest to dobry moment dla NetherRealm, aby przekazać nowe wieści na temat Injustice 2. Pokazane zostały dwie nowe postacie Wonder Woman i Blue Beetle. Pierwszą zapewne możecie kojarzyć z licznych komiksów DC, druga jest natomiast mniej znana. To nastoletni Jaimie Reyes, który w momencie korzystania ze specjalnego kostiumu, staje się Blue Beetle.

W Injustice 2 gracze będą świadkami walki Batmana z Supermanem, ale bardzo ważna rola przypadnie Supergirl. To wokół niej ma się kręcić główna oś fabularna. Przy okazji Comic-Con, twórcy ujawnili, że mają zamiar wydać komiks Injustice 2.

Wonder Woman i Blue Beetle w trakcie walki:

Injustice 2 oficjalnie

Warner Bros. Interactive Entertainment na początku czerwca zapowiedziało bijatykę Injustice 2, która stanowi sequel nieźle przyjętego Injustice: Gods Among Us. – W Injustice 2 wprowadzimy nowe funkcje, które odmienią sposób grania w bijatyki – zapewnia Ed Boon ze studia NetherRealm, które zajmie się produkcją tytułu.

David Haddad, czyli szef Warner Bros. Interactive Entertainment, obiecuje z kolei niesamowitą rozgrywkę oraz oryginalną historię, stojącą za każdym z bohaterów. Do walki staną tak znane postacie z uniwersum DC jak Batman, Superman, Supergirl oraz Aquaman. Będą też nowi złoczyńcy, choćby Atrocitus oraz Gorilla Grodd.

Potyczki rozegrają się z kolei na arenach wzorowanych na tak kultowych miejscach jak Metropolis, Gotham City czy Atlantis. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun Injustice 2, które zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One w 2017 roku.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie