inFamous - Cole MacGrath

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Marzy Ci się zupełnie nowe lub odświeżone inFamous? Jest nadzieja na powrót serii

Możliwe, że inFamous powróci. Znany informator otrzymał doniesienia o nowej grze z cyklu, która miałaby pojawić się na pokazie Sony.

Shpeshal_Nick informuje, że marka sandboxów od Sucker Punch może niedługo powrócić. Według jego źródła, na nowym pokazie Sony ma zostać zaprezentowany projekt związany z marką. Insider zaznacza jednak, że nie jest to informacja, którą może potwierdzić w stu procentach.

Okej. Patrzcie na to z dystansem, ponieważ jest to jedna z tych rzeczy, których nie udało mi się potwierdzić. Ale ponieważ lubię tę serię, mam nadzieję, że to prawda. Jest szansa, że inFamous powróci na pokazie Sony (PlayStation Showcase 2021 – red. ). Trzymajcie kciuki.

– napisał Shpeshal_Nick na Twitterze

W tym tygodniu odbędzie się PlayStation Showcase 2021. Prezentacja przynosi nadzieje na powrót znanych serii i zapowiedź mocnych nowości. Cykl inFamous to jedna z perełek Sony i chyba nikt by się specjalnie nie zdziwił, gdyby Sucker Punch (lub inne studio) przygotowywało za kulisami kolejną odsłoną lub remaster wcześniejszych gier o nieSławnych.

Szczególnie prawdopodobne zdaje się być odświeżenie starszych produkcji. Przygody Cole’a MacGratha to jedne z najcieplej przyjętych gier z ery PlayStation 3. Aktualnie nie da się ich ograć poza usługą PlayStation Now oraz na samym PS3 i bądźmy szczerzy – pierwsza odsłona z pewnością nie zestarzała się zbyt dobrze.

Niemniej powyższe wieści traktujmy jako niepotwierdzoną plotkę. Jeśli sam informator nie może ich zweryfikować, nie nastawiajmy się, że inFamous faktycznie pojawi się na pokazie PlayStation. To jak najbardziej możliwe, ale jest ono równie prawdopodobnym typem, jak inne przewijające się w niepopartych dowodami plotkach.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się