Fabularny dodatek do InFamous: Second Son dostępny za darmo w PS Store

InFamous: Second Son z darmowym fabularnym DLC do odebrania
Newsy PS4 PS5

PlayStation postanowiło sprezentować nie lada niespodziankę fanom InFamous: Second Son. Każdy może odebrać teraz DLC i to za darmo.

InFamous to jedna z najciekawszych serii z konsol PlayStation, która niestety gdzieś tam po drodze najwyraźniej umarła. „Jedynka” i „dwójka” nie były w żaden sposób przełomowe, ale dostarczały sporo zabawy i przedstawiały ciekawe uniwersum. Świetne gry open world przypominały nieco „ugrzecznioną” wersję Prototype.

Za sprawą InFamous: Second Son, seria również nie zdobyła jeszcze większego poklasku. To i tak świetny tytuł startowy na PS4, który pokazywał moc tej konsoli. Teraz, w czasach dominacji PS5, mamy nadzieję na dalszy rozwój tej serii. Niestety, ostatnie wieści w tej sprawie nie napawały optymizmem.

Niemniej posiadacze PS4 i PS5 i tak mogą ogrywać wszystkie te produkcje. Teraz PlayStation przygotowało dla nich nie lada gratkę – fabularne rozszerzenie „Dziedzictwo Cole’a”, dostępne do tej pory za opłatą lub jako gratis do zamówień przedpremierowych. Akcja rozszerzenia umiejscowiona została pomiędzy „dwójką” a Second Son i pokazuje wydarzenia, które doprowadziły do głównej osi fabularnej przedstawionej w Second Son. Po ukończeniu historii dostaniemy również ikoniczną kurtkę głównego bohatera poprzednich części! Aby odebrać DLC, wystarczy udać się do PS Store i przypisać produkt do konta. Do jego odpalenia wymagana jest jednak gra podstawowa. Miłej rozgrywki!

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie