Wybitnie dobra okazja na paczkę 69 gier, w tym spore hity. Teraz kupicie ją “po taniości”

Humble Bundle z wybitną paczką 69 gier za grosze
Newsy PC

W Humble Bundle dostępna jest nowa paczka 69 gier. Wśród nich jest zeszłoroczna premiera AAA. Dochód idzie na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji.

Inicjatywę Humble Bundle szanuję od zawsze, nawet jeżeli ich oferta nie zawsze mnie do siebie przekonuje. W końcu nie tylko możemy zyskać sporo gier, w tym wiele naprawdę udanych pozycji “po taniości” ale przychody ze sprzedaży takich paczek wędrują też na pomoc. Część zysków idzie na konta różnych organizacji humanitarnych, a najnowsza inicjatywa szczególnie zasługuje na poklask.

W wirtualnym sklepie pojawiła się bowiem opcja nabycia zestawu aż 69 gier w znacznie niższej cenie. Warto dodać, że mowa tu o tytułach przeznaczonych wyłącznie na PC, z czego wiele kodów to klucze np. na Steam. Paczka “Türkiye-Syria earthquake relief Bundle” zawiera również parę dodatkowych przedmiotów jak choćby podręczniki do papierowych gier RPG i komiksy.

Paczka pomocy w Humble Bundle za 131 zł

Warto dodać, że przychód ze sprzedaży idzie na niezwykle szczytny cel – pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Syrii i Turcji. Dlatego nie tylko zaoszczędzimy, ale również pomożemy tym, którzy tej pomocy potrzebują teraz najbardziej.

Niszczycielskie trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii wywołały pilny kryzys humanitarny. Setki tysięcy ludzi natychmiast potrzebuje pomocy medycznej, żywności, wody i schronienia, a droga do odbudowy będzie nadal niezwykle trudna dla mieszkańców tego regionu. Aby pomóc, połączyliśmy siły z twórcami gier i wydawcami książek, aby stworzyć pakiet w 100% poświęcony wsparciu działań pomocowych w związku z trzęsieniem ziemi w Turcji i Syrii.

– czytamy na stronie paczki

Całość zasługuje szczególnie na uwagę ze względu na obecność ubiegłorocznej i to dość sporej premiery – Gotham Knights. Grta na Steam kosztuje obecnie 269 złotych. Choć faktycznie została przyjęta średnio, to jednak wciąż można się przy niej dobrze bawić. Dodajmy do tego naprawdę udane pozycje w stylu Ghostrunner, Pathfinder: Kingmaker, PayDay 2, XCOM 2, Euro Truck Simulator 2, Guilty Gear X2 i wiele innych. Całość kosztuje 28,03 euro, czyli około 131 zł. To naprawdę dobra oferta i znajdziemy tu setki (jeżeli nie tysiące) godzin zabawy w wielu świetnych tytułach. Bundle’a znajdziecie w tym miejscu.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie