Cyberpunk 2077 patch 1.2 do pobrania

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Hotfix 1.12 Cyberpunk 2077. Naprawiono poważną lukę w zabezpieczeniach

CD Projekt naprawił poważny problem w Cyberpunk 2077. Deweloperzy wprowadzili Hotfix 1.12, który poprawia zabezpieczenia w wersji na PC.

Niedawno informowaliśmy Was o niebezpiecznej luce w zabezpieczeniach Cyberpunka. Pozwalała ona osobom podszywającym się pod moderów na zainfekowanie Waszego komputera wirusami bez większego wysiłku. Studio poprosiło graczy o niepobieranie żadnych modów i zapisów gry z nieznanego źródła do czasu rozwiązania problemu.

Gracze PeCetowi mogą już teraz pobrać nieduży Hotfix 1.12, który eliminuje ten problem. Uniemożliwi on oszustom bezproblemowe zainfekowanie Waszego sprzętu i wygląda na to, że możemy już bezpiecznie pobierać modyfikacje do gry.

Jeśli szukacie inspiracji do rozszerzenia lub ulepszenia zawartości Night City, to tutaj znajdziecie kilka naszych propozycji.

Dobrze, że CD Projekt wydał nadprogramowo omawiany Hotfix, wszak luka w zabezpieczeniach to bądź co bądź bardzo poważny problem i spore zagrożenie dla nieświadomych graczy.

Cyberpunk 2077 wystartował z masą niedoskonałości ale widać, że Redzi ciężko pracują nad ich wyeliminowaniem. W tym miesiącu powinien ukazać się kolejny duży patch, który zajmie się optymalizacją i naprawą produkcji na wszystkich platformach. Póki co konkretna data wydania następnej łatki jest nieznana i powinna ona trafić do graczy w ciągu najbliższych paru tygodni.

Naszą recenzję Cyberpunka znajdziecie w tym miejscu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się